átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális Napló

Elektronikus rendszerek az iskolában

A Földes Ferenc Gimnázium E-naplójának használata

A Földes Ferenc Gimnáziumban a 2018/2019-es tanévtől kezdve a KRÉTA rendszert használjuk, amely lehetővé teszi, hogy a szülők/nevelők/gondviselők naprakészen tájékozódjanak a  gyermekükkel kapcsolatos minden adminisztratív információról,  tanulmányi előmeneteléről. A jegyeket interneten keresztül otthonról vagy munkahelyről folyamatosan nyomon követhetik.

Elérés: Minden tanuló szülője/gondviselője személyesen kapta meg az eléréshez szükséges webcímet és belépési azonosítókat.

Az iskola KRÉTA rendszere a https://ffg.e-kreta.hu címen érhető el.

 


 

Jelentkezés a Földes Ferenc Gimnázium fogadóóráira

A fogadóórákra az alábbi linken lehet időpontot foglalni:

http://www.ffg.hu:81/fogadoora/index.php

 


Tájékoztató
a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásokról és a szülőket érintő fontosabb tudnivalókról

Aktuális eredmények

  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

    döntő 3. helyen végzett

    Fehérvári Donát (12.B)

    Felkészítők: Biró István, Kovács Benedek, Pál Mihály Imre, Zámborszky Ferenc

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 11. helyen végzett

    Farkas Roland (12.C)

    Felkészítő: Pál Mihály Imre

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 5. helyen végzett

    Molnár István Ádám (11.B)

    Felkészítők: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Dezsőfi György, Dudás Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 21. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 19. helyen végzett

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Bottyán Márton Péter (12.B), Fekete Martin (12.B)

    Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Melcher Kinga (11.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!