átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

OKTV helyezések 2020/21. tanévben

INFORMATIKA II. KATEGÓRIÁBAN
Győrffi Ádám György 15.,
Révész Máté 28. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk
Csató Endre.


MAGYAR IRODALOM KATEGÓRIÁBAN
Varga Borbála Kincső 18. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Vékony Katalin és Merkelné Vodila Noémi


INFORMATIKA I. KATEGÓRIÁBAN
Komáromi Brigitta Tünde 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Csató Endre és Takács Imre


DRÁMA KATEGÓRIÁBAN
Varga Borbála Kincső 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Vékony Katalin, Merkelné Vodila Noémi, Pászthy-Sipos Andrea


MAGYAR NYELV KATEGÓRIÁBAN
Venczel Luca 13. helyezést ért el.
Felkészítő tanára
Pászthy-Sipos Andrea


MATEMATIKA III. KATEGÓRIÁBAN
Révész Máté 21. helyezést ért el,
Felkészítő tanárai
Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Vass Iván

Győrffi Ádám György 35. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor

Gratulálunk!

2021.04.08.

OKTV továbbjutók a 2020/21. tanévben

oktv 2020 2021 10

2021.03.12.

Érettségi témakörök 2021

Magyar nyelv és irodalom   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -   
Történelem   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -  
Informatika   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   előrehozott  
Fizika   12.A   12.B   12.C   -   -   -  
Kémia   -   12.B   12.C   12.D   -   -   
Testnevelés   12.A   12.B   12.C   -   -   -  

2021.03.02.

Intézményvezetői megbízás ellátására irányuló pályázati felhívás 2021

A pályázati felhívás bővebben

2021.02.16.

Felvételi eredmények 2021

A Földes Ferenc Gimnázium központi írásbeli felvételi vizsga eredményei:

(A módosított javítási-értékelési útmutatók figyelembe vétele utáni eredmények) 

4-5 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

6 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

Magyar kultúra napja a Földesben és könyvbemutató

 

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!