átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 2016.

   

2016. A
Osztályfőnök: Kiss Angelika, Dr. Szabó Istvánné
Bethlen Dávid, Bohóczki Ádám István, Czuczor Andor Vászoly, Deák Orsolya, Éliás Bálint, Ferencsák Dóra, Fróna Bence, Gergely Anna Gyöngyvér, Hédervári Margaréta Eszter, Hodászi Bence, Holló Henrik Tibor, Kocsis Soma, Kohl Róbert, Kovács Tímea, Kupcsok Veronika, Linczenbold Éva Tamara, Linczényi Laura, Lőrincz Levente, Maticsek Mónika, Menyhárt Márton, Mizser Fruzsina, Molnár Bence, Németh András Martin, Novák Csaba Titusz, Pokoraczki Szilárd, Pribék Nóra, Shenon Rami, Sólyom Tamás, Spisák Zsuzsanna, Szabó Ádám Zsombor, Szabó András, Szakos Patrik, Szemán Szilárd, Szilágyi Dávid, Tóth Laura, Török Soma, Várfalvi Mercédesz, Varga Tibor, Vincze Tamara, Vizi László

 

2016. B
Osztályfőnök: Sebő Sára
Balog Ádám, Barabási Dóra, Csák Krisztina Noémi, Dénesi Zsófia Boglárka, Dienes Dorina, Gál Viktória, Géczi Levente, Juhász László, Kendecsi Brigitta, Kendecsi Zsófia, Király Pongrác Péter, Kollár Tímea, Kónya Viktor, Kovács Rita, Lasánszki Orsolya, Lukács Laura Dzsenifer, Lukács Melinda, Makó Milla, Mertus Petra, Mészáros Attila, Nagy Dániel, Papp Orsolya, Pércsi Zsófia, Popják Csenge, Porcs-Doszpoly Fanni, Porupsánszki Zoltán, Pozsgai Nikolett, Simkó Márton, Sógor Virág, Szaniszló Brigitta, Szirtes Krisztián Richárd, Tardi Réka, Téglás Anna, Vasvári Zsófia Virág

 

2016. C
Osztályfőnök: Letek László
Birinyi Anna, Csordás Márk, Dávid István Dávid, Drótos Annamária, Földesi Dorina Luca, Hajdu Tamás, Hensperger Adél, Koliba Barbara Anikó, Kopcsó Dániel, Kosztyó Péter, Kovács Richárd, Kristó Dávid, Lehoczky András, Lengyel Balázs Péter, Lukács Dávid, Magyar Milán, Mester Nándor, Mózes Árpád Benedek, Ocsenás Dániel, Palásti Bálint, Plaszkó Noel László, Révy Gábor, Rózsa Mátyás, Schultz Gellért Gábor, Szabó Levente Csenger, Szedlák Roland, Szemán Balázs, Takács Adrienn, Taskó Levente, Torjai Krisztián, Tóth Bence Tamás, Tóth Marcell Zsolt, Török Dániel, Vasvenszki Bence, Vincze Krisztián, Virág Flóra

 

2016. E
Osztályfőnök: Kurunczi Gábor
Bártfai Noémi, Béla Izabella, Czikó Barbara, Czimbalmos Dávid, Dari Nikolett, Jakab Gréta, Juhász Dorina, Juhász Eszter, Juhász Milán, Juhász Noémi, Juhos Rita, Kun Ivett, Lenkey Szimonetta Szandra, Losonczy Balázs, Molnár Zsanett, Rostás Edina, Schmiedt Mihály Miklós, Szabó Fanni, Szacsuri Norbert, Székely Ádám, Szuhai Friderika, Takács Renáta, Táncos Tamás, Tóth Nikolett, Varró Klaudia, Veres Anett

 

2016. H
Osztályfőnök: Túróczyné Bényei Szilvia
Apatóczky Marcell, Balogh Ákos, Bartók Roland, Béres Gábor, Bese Csongor, Bogyay Botond, Csordás Krisztián, Domokos Dominika, Gáspár Baksa Gergely, Gönczi Dániel, Györki Ferenc Péter, Hangó Máté, Hercsik Tímea Gabriella, Ivacs Luca, Juhász Katalin, Kiss Lívia Míra, Koroknai Botond, Kovács Soma, Krakkai Ádám, Lévay Balázs Róbert, Levenda Zsófia, Nagy Zoltán, Orosz Bálint, Pásztor Ida, Petró Ádám, Puskás Dániel István, Rémiás Eszter, Révai Márton, Simon Bence, Simon Evelin Laura, Sipeki Gergely, Szabó Dávid, Szunyogh Örs Péter, Zádeczki Zalán, Zsiros Ákos

Aktuális eredmények

  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória

    döntő 3. helyen végzett

    Fehérvári Donát (12.B)

    Felkészítők: Biró István, Kovács Benedek, Pál Mihály Imre, Zámborszky Ferenc

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 11. helyen végzett

    Farkas Roland (12.C)

    Felkészítő: Pál Mihály Imre

     
  • Fizika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    döntő 5. helyen végzett

    Molnár István Ádám (11.B)

    Felkészítők: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Dezsőfi György, Dudás Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 21. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (10.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

    országos 19. helyen végzett

    Fazekas Máté András (9.C)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Bottyán Márton Péter (12.B), Fekete Martin (12.B)

    Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

     
  • Dürer fizika verseny

    országos 9. helyen végzett

    Melcher Kinga (11.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 13. helyen végzett

    Bahor Norbert Ákos (7.B)

    Felkészítők: Csetneki Csilla, Dr. Győry Ákos

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    vármegyei 10. helyen végzett

    Kecskés Katalin (8.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!